Cześć! 
Ten blog jest o zdrowym stylu życia, ze szczególnym akcentem na odpowiedni sposób odżywiania! Życie w mieście jest często przyczyną chronicznego braku czasu, ciągłego życia w stresie i niejednokrotnie spożywania jedzenia o kwestionowanej wartości dla organizmu. Chcę wskazać drogi jakimi można podążać by czuć się lepiej i zdrowiej 🙂

Tematy które tu odnajdziesz to zdrowe żywienie, ekologia, metody gotowania smacznego i zdrowego zarazem. Znajdziesz tutaj przepisy dla zapracowanych oraz takie wymagające większego nakładu pracy dla kulinarnych zapaleńców.

Dzielę się nie tylko swoją wiedzą na temat żywienia, ale swoim doświadczeniem – bo po co komu suche fakty. Zagłębiam się w labirynty informacji, badań  i najnowszych doniesień naukowych, by przekazać Wam gotowe wskazówki. Internet jest kopalnią wiedzy, ale i otchłanią różnych teorii – często pozostających ze sobą w sprzeczności. Odnoszę wrażenie, że sytuacja ta jest szczególnie widoczna w branży żywieniowej. Nie jest to jedynie wina osób które bardzo chcą wypowiadać się na tematy o których nie mają zielonego pojęcia, ale też szeregu zmian jakie zachodzą w wytycznych żywieniowych – związanych z wieloma najnowszymi badaniami. Na blogu rozwikłam wiele zagadek w temacie dietetyki.

Jeżeli nie znajdziesz informacji na blogu która Cię ciekawi, śmiało wysyłaj pytanie. Istnieje możliwość, że dzięki Tobie o tym napisze, a ty uzyskasz w ten sposób ekspercką odpowiedź w postaci artykułu.

Dietetyk z wykształcenia i serca!